نتایج جستجو برای عبارت :

نقد فیلم اونجرز اند گیم

در اونجرز پایان بازی چه اتفاقی می افتد
پیش بینی ما برای اونجرز پایان بازی (۴) این است که بعد از بشکن تانوس اونجرز با پیشنهاد کاپیتان مارول به جنگ تانوس می روند اما با شکست مواجه می شوند اما در حمله دوم که حمله نهایی باشد اونجرز تانوس را شکست می دهند
البته امکان سفر های زمانی هم هست یعنی اینکه اونجرز برای جلوگیری از اشتباهاتی که در گذشته انجام داده اند در زمان سفر می کنند
با تشکر از توجه شما منتظر نظراتتان هستم
بالاخره بعد از مدت ها انتظار کیفیت خوب اونجرز اند گیم وارد بازار شد و اکنون شما می توانید وارد سایت زیر شوید و کیفیت خوب به همراه زیرنویس را دانلود کنید و از تماشای این فیلم زیبا و بی نظیر لذت ببرید
نمونه کیفیت :
دانلود فیلم اونجرز اند گیم
این کمیکی که ترجمه شده یکی از معروفترین و ماندگارترین کمیک ها هستش 
توی این کمیک تیم آپ جالبی بین هاکای و مرد مورچه ای رو می بینیم
اکشنی که این کمیک داره عالیه
فقط چون این یکی از اولین تجربه های این ادیتور هستش شاید چندان دلچسب نباشه
https://xip.li/iJkfLJ
فیلم اونجرز رو اگر دیده باشید شخصیت منفی این فیلم یعنی تانوس قصد داره نصف دنیا رو نابود کنه تا نصف باقی مونده جمعیت کل دنیا از رفاه کافی برخوردار باشن
من با نظریه تانوس موافقم و باید همه چیو نابود کرد و از اول ساخت اما کاش واقعی بود
صحنه‌های حذف شده، بخشی از فرآیند ساخت هر فیلمی هستند و اپوس مارول، یعنی Avengers: Endgame هم از این قاعده مستثنی نیست. حالا هم با شروع به کار سرویس استریم دیزنی پلاس، مشخص شده که اندگیم روی این سرویس شامل تعدادی صحنه حذف شده می‌شود. و مسلما هم ادامه متن حاوی اسپویلر برای فیلم خواهد بود.
ادامه مطلب
سلام  اقا واکین فینیکس اسکار گرفت ببین اقا صدرا اسکار رو زدیم توگوشش
الان به قول امیر 
چپ راست یکی جلو بیا
گردنتو بچرخون
دستات بیاد پایین و ابدایی رو بلرزون
چپ‌راست یکی جلو بیا گردنتو بچرخون دستات بیاد پاین شونه هاتو بلرزون.
ای جان الان باید اونجرز گریه کنه. اینم ادامه برا فیلم انگل که بهترین فیلم شد به این کشور
اولین فیلم ابرقهرمانی با محوریت یک قهرمان زن در دنیای مارول که در سال ۲۰۱۹ منتشر میشود کاپیتان مارول نام دارد که بازیگر اصلی این نقش بری لارسون برنده جایزه اسکار هست. میشه گفت این فیلم جدید رقیب همتای خود در دنیای دی سی یعنی واندر وومن هست.
داستان این فیلم قبل از اونجرز روایت میشود و فیلم در دهه ۹۰ میلادی جریان دارد که بری لارسون خلبان هواپیمای جنگی است که به نحوی به میس مارول تبدیل شده و توسط کاپیتان مارول آموزش داده میشود و سپس به کاپیتان م
اولین فیلم ابرقهرمانی با محوریت یک قهرمان زن در دنیای مارول که در سال ۲۰۱۹ منتشر میشود کاپیتان مارول نام دارد که بازیگر اصلی این نقش بری لارسون برنده جایزه اسکار هست. میشه گفت این فیلم جدید رقیب همتای خود در دنیای دی سی یعنی واندر وومن هست.
داستان این فیلم قبل از اونجرز روایت میشود و فیلم در دهه ۹۰ میلادی جریان دارد که بری لارسون خلبان هواپیمای جنگی است که به نحوی به میس مارول تبدیل شده و توسط کاپیتان مارول آموزش داده میشود و سپس به کاپیتان م
مدت زمان مورد نیاز جهت مطالعه: حداقل 10 دقیقه
فیلم اونجرز 3 رو دیدین؟
تو اون فیلم، تانوس سعی بر کنترل جمعیت دنیا، با نابود کردن نصف اونها داشت. 
اکثر مکاتب سیاسی و علمی مدرن دنیای غرب علی رغم تفاوت ها و تضادهای عمیقی که با یکدیگر دارند در یک موضوع به اتفاق نظر مشکوکی می رسند. میلیتاریسم، امپریالیسم، راسیزم، پرمون گرایی رادیکال، بیگانه ترسی، سوسیالیزم و کمونیسم و دیگر ایدئولوژی های مشابه نوعی جهان بینی ضد انسانی را ترویج می کنند که در آن نژاد
بسم الله الرحمن الرحیم
شکسته شدن رکورد 10 ساله پرفروش ترین فیلم جهان
امروز ما شاهد شکسته شدن رکورد پرفروش ترین فیلم جهان بعد از ده سال بودیم
فیلم اواتار که در سال 2009 با فروش جهانی  2.789 میلیارد دلار پرفروش ترین فیلم جهان به حساب می امد اما ورق برگشت و اونجرز اند گیم   در 2019  بعد از ده سال با فروش جهانی 2.793 میلیارد دلار تا به اکنون پر فروش ترین فیلم جهان است اما لازم به ذکر است که اونجرز اند گیم  با بودجه ساخت356 میلیون دلار سومین فیلم پر هزینه تا
بالاخره انتظارات به پایان رسید و کیفیت بلوری فیلم مورد
انتظار Avengers: Endgame منتشر شد. امروز می خواهم این فیلم را معرفی کرده و یک سایت بسیار خوب
برای دانلود این ﻓﻠﻢ ﺳﻨﻤﺎ معرفی کنم.

معرفی فیلم Avengers: Endgame

باید گفت در بین تمامی ژانرهای سینما فیلم های هیجان انگیز و ابرقهرمانی
طرفدار بیشتری دارند و معمولا در سینما ها فروش بیشتری را تجربه می کنند. به همین
دلیل کمپانی های مختلف هر سال فیلم هایی در این سبک بر روی پرده سینما می برند، که
اکثر این
Captain Marvel
مورد انتظارترین و مرموز ترین شخصیت مارول کمیکز رو امروز دیدم 
کسی که قرار برگ برنده اونجرز در نبرد و شکست تانوس باشه و همه چشم انتظار رونمایی از این قهرمان بودن
نسبت به تمام فیلم هایی که به عنوان پیش زمینه و معروفی یک قهرمان توسط مارول ساخته شده
اگر مرد مورچه ای رو حساب نکنیم ضعیف ترین فیلمی بود که دیدم از نظر داستان و شخصیت کاپیتان مارول
داستان خیلی سر راست و بدون هیچ گونه گیری داره گره های داستانی به راحتی باز میشه 
حادثه کشنده ای
درباره فیلم :
فیلم اونجرز 4 ادامه قسمت های قبلی هست و بازیگران زیادی در اون ایفای نقش می کنند، این فیلم بیست و دومین فیلم دنیای مارول هست و بیشتر بازیگران فیلم انقام جویان در فیلم های قبلی این کمپانی نیز حضور داشته اند. برای دانلود فیلم انتقام جویان می تونید از پایین همین مطلب سایت سلام دانلوداقدام کنید.
تانوس
پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای جهان
ربته 8.7 از سایت IMDB
فیلم Avengers Endgame 2019 با مدت زمان حدود 3 ساعت به روی پرده خواهد رفت و به تازگی هم توا

دانلودفیلم کاپیتان مارول Captain Marvel 2019
ژانر : اکشن | هیجان انگیز | علمی تخیلی

محصول : 2019 آمریکا

کیفیت: BluRay 1080p

کارگردان : Anna Boden, Ryan Fleck

بازیگران فیلم
Gemma Chan, Brie Larson, Mckenna Grace

خلاصه داستان فیلم کاپیتان مارول
 اولین فیلم ابرقهرمانی با محوریت یک قهرمان زن در دنیای مارول که در سال ۲۰۱۹ منتشر میشود که بازیگر اصلی این نقش بری لارسون برنده جایزه اسکار هست.
میشه گفت این فیلم جدید رقیب همتای خود در دنیای دی سی یعنی واندر وومن هست.
داست
سلام من ماهان افشارپورهستم 12 ساله از تهران من برای سال 2020 هیجان زده ام چون امسال بازی هایی مانند اویل3 ریمیک اونجرز و... منتشر میشوندمن
من تنها5انتظارات از اویل3 ریمیک رامی گویم.
شماره 1:
معمایی بودن و ترسناک بودن 
در بازی در هر لحضه  ترس و دلهره همراهشما هست مثلا وقتی در خیابان شهر راکون دارید راه میروید وبعد غول اصلی بازی جلویتان ظاهر شود این غول توانایی بدست گرفتن اسلحه را دارد .
شماره 2 :
انتخاب کردن دربعضی موقیت ها مثل ظاهر شدن نمیسیس در راه

آموزش های پیشنهادی :چه نکاتی باید قبل از دانلود پروژه های افترافکت بدانیم ؟ آموزش پریمیر پرو : پرواز به آسمان ( سوپرمن )آموزش حرفه ای تبدیل عکس به کاریکاتور در فتوشاپآموزش افترافکت : ساخت عنوان سه بعدی اونجرز Avengers

پروژه های دیگر را ببینید :دانلود پروژه افترافکت استوری اینستاگرام املاک و مستغلات Real Estate Instagram Packدانلود پروژه افترافکت تبلیغاتی پرزنتیشن استایل کارگر Presentation With Kyle : Worker Styleدانلود پروژه افترافکت تیزر تبلیغاتی اپلیکیشن موبای
مغزم! عاااااایییی مغزم داره سوووت میکشه! نیاز دارم یکی بشینه جلوم و بهم اجازه بده تمام تئوری هایی که برای FF7 remake دارم رو بدون اینتراپت براش توضیح بدم. سه تا تایم لاین! میفهمید؟ سه تایم تایلنی که توی یکیشون زک زنده اس خدااااااا ... اسکوئر انیکس همچنان به بازی با تکه های شکسته قلب فندومش ادامه میده. ینی میشه توی یکیشون آریث هم زنده بمونه؟ میشه عایا یجوری تموم بشه که نه سفیروث بمیره نه زک نه آریث؟ چی میخواد انیکس؟ هوم؟ قلب ... کلیه ...؟!!!Just don't kill my fvki
فیلم «مالیفسنت» در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و حالا بعد از گذشت ۵ سال دنباله‌ای برای این فیلم ساخته شده است. فیلم «مالیفسنت: معشوقه شیطان» با اینکه دنباله‌ای بر فیلم اول است اما به لحاظ داستانی مستقل است و اگر فیلم اول مالیفسنت را ندیده باشید باز هم به خوبی این فیلم را می‌فهمید.
مثل فیلم قبلی بازی «آنجلینا جولی» در نقش مالیفیسنت بسیار چشمگیر و باورپذیر بود. مثل اینکه نقش مالیفسنت را برای آنجلینا نوشته باشند یا اینکه او برای این نقش ساخته شده است. ب

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
پوستر اکران فیلم
کارگردان
برادران روسو

تهیه‌کننده
کوین فایگی

فیلم‌نامه‌نویس
کریستوفر مارکوساستیون مک‌فیلی

بر پایه
انتقام‌جویان اثراستن لی

بازیگران
رابرت داونی جونیر
کریس ایوانز
مارک رافو
کریس همسورث
اسکارلت جوهانسون
جرمی رنر
دان چیدل
پل راد
بری لارسون
کارن گیلان
دانای
گوریرا
بردلی کوپر
جاش
برولین

موسیقی
آلن سیلوستری

فیلم‌برداری
ترنت اوپالاک

تدوین
جفری فوردمتیو اشمیت

شرکت
تولید
مارول استودیوز

توزیع‌کننده
استودیو سینماوا
پوستر اکران فیلم
کارگردان
برادران روسو

تهیه‌کننده
کوین فایگی

فیلم‌نامه‌نویس
کریستوفر مارکوساستیون مک‌فیلی

بر پایه
انتقام‌جویان اثراستن لی

بازیگران
رابرت داونی جونیر
کریس ایوانز
مارک رافو
کریس همسورث
اسکارلت جوهانسون
جرمی رنر
دان چیدل
پل راد
بری لارسون
کارن گیلان
دانای
گوریرا
بردلی کوپر
جاش
برولین

موسیقی
آلن سیلوستری

فیلم‌برداری
ترنت اوپالاک

تدوین
جفری فوردمتیو اشمیت

شرکت
تولید
مارول استودیوز

توزیع‌کننده
استودیو سینماوا
نکته : اسپویل در این مقاله بسیار زیاد است و فیلمنامه تقریبا به طور کامل لو خواهد رفت

مقدمه : دنیای برکینگ بد بر خلاف مجموعه های فانتزی نظیر مارول و دی سی یک دنیای کاملا واقع گرایانه می باشد که اصولا قرار نبوده اینگونه شود اما موفقیت مجموعه اصلی و کاراکتر پردازی فوق العاده ، منجر شد که عوامل تولید حیفشان بیاید که چنین کاراکتر هایی فقط همین چند قسمت را داشته باشند و این شد که اسپین اف این سریال نیز ساخته شد ، به قول یکی
ویدیو فاش شده از گیم پلی بازی Marvel's Avengers در کامیک کان 2019

بازی Marvel's Avengers در جریان رویداد کامیک کان سن دیگو ۲۰۱۹ نمایشی پشت در‌های بسته داشته که دو ویدیو از آن منتشر شده‌اند و بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی را نمایش می‌دهند.
بازی Marvel's Avengers چندی مانده به نمایشگاه E3 2019 رسما تایید شد و در جریان کنفرانس اسکوئر انیکس در این نمایشگاه هم شاهد اولین تریلر رسمی و رونمایی کامل از بازی بودیم. حال در جریان رویداد کامیک‌کان سن دیگو ۲۰۱۹ که این روز‌ها در حال
راستش فکر می‌کنم زندگی شبیه به همین غذاست؛ همین بشقابِ پر از استامبولی. هر کسی که من را بشناسد می‌داند که در اینجا (وبلاگم را می‌گویم) علاقۀ زیادی به ربط‌دادنِ چیزهای خیلی بی‌ربط به زندگی دارم. دست‌هایم را شسته‌ام. بشقابِ استامبولی را می‌گذارم جلویم. شروع می‌کنم به فشردنِ برنج زیرِ انگشتانم؛ بعد با لب‌ها، لقمۀ کوچکِ برنج را از سرِ انگشتانم می‌گیرم. همینطور ادامه می‌دهم تا برنجِ دایره‌ای‌شکلی که تمامِ بشقاب را پوشانده بود تبدیل شود
راستش از وقتی که Avengers: Infinity War خیلی سر زبان‌ها افتاد من ترغیب شدم که این سری فیلم‌ها رو ببینم و از Iron man 2008 شروع به دیدن کردم و تا همین چند شب پیش که Avengers: Age of Ultron رو دیدم. البته با قهرمان‌هاش بیگانه نبودم در خصوص تور زمان دبیرستان خونده بودم و افسانه‌هاشون رو دنبال کرده بودم. هالک هم دو قسمت اختصاصیش دیده بودم.از طرفی تو بچگی که سگا بازی می‌کردم چند شخصیت‌ آشنا شده بودم مثل پلیس آهنی یا بتمن یا اصلاً مایکل جکسون  که اول بازی سگاشون رو بازی ک
با سلام خدمت کاربران وبسایت اسپویلر

همین اول کاری باید خدمتتون عرض کنم که اگه برای اولین باره که به وبسایت اسپویلر میاید بهتره بدونید که هدف این سایت همون طور که از اسمش مشخصه اسپویل داستان سریال ها و فیلم های مختلفه پس اگه شما نمیخواید که فیلم یا سریالی رو که تا حالا ندیدین براتون اسپویل شه بهتره که صفحه این سایتو ببندین

و اما هدفم از تاسیس این وبسایت اینه که من خودم میخوام قبل از اینکه یه فیلم یا سریالی رو ببینم بدونم داستانش چیه تا بت
معرفی و بازار کار نرم افزار مایا Autodesk Maya با ۴ مثال

آیا برای ورود به دنیای گرافیک کامپیوتری سه بعدی نیازی به یادگیری اتودسک مایا Autodesk Maya هست؟در این مقاله قصد بررسی این سوال را داریم…
مخاطب این مقاله چه کسانی هستند؟آن دسته از افرادی که تجربه کمی از کار با نرم افزارهای دنیای CG را دارند یا هنرمندانی که به صورت نظری وارد دنیای هنر شده اند و نیز همه کسانی که قصد یا علاقه و یا نیاز مادی ورود به این حرفه را دارند، مخاطب این مقاله می باشند.هدف از این
 اگه برای اولین باره که به وبسایت اسپویلر میاید بهتره بدونید که هدف این سایت همون طور که از اسمش مشخصه اسپویل داستان سریال ها و فیلم های مختلفه پس اگه شما نمیخواید که فیلم یا سریالی رو که تا حالا ندیدین براتون اسپویل شه بهتره که صفحه این وبسایت رو ببندین
دلایل تاسیس وبسایت اسپویلر
اولین دلیل و شاید یکی از مهمترین دلایل تاسیس وبسایت اسپویلر اینه که بعضی وقتا ما دوستداریم که اول داستان یه فیلم یا سریال ر
 اگه برای اولین باره که به وبسایت اسپویلر میاید بهتره بدونید که هدف این سایت همون طور که از اسمش مشخصه اسپویل داستان سریال ها و فیلم های مختلفه پس اگه شما نمیخواید که فیلم یا سریالی رو که تا حالا ندیدین براتون اسپویل شه بهتره که صفحه این وبسایت رو ببندین
دلایل تاسیس وبسایت اسپویلر
اولین دلیل و شاید یکی از مهمترین دلایل تاسیس وبسایت اسپویلر اینه که بعضی وقتا ما دوستداریم که اول داستان یه فیلم یا سریال ر
با دیدن فیلم انتقام جویان "پایان بازی" به فکر زدن یک وبلاگ برای نقد فیلم های ژانرکمیک افتادم و دیدن البته بهتره بگم خواندن نقد های دیگه که روی این فیلم ها نوشته شده بود منو مصمم تر کرد، چون بیشتر این نقد ها بوی تعصب میدادند. حالا بریم برای نقد جانانه فیلم::::.....:::::

خوب مطلب رو با این جمله شروع میکنم که ترجیح من در کمیک بوک "کمیک های مارول" هستش. اجازه بدین دلیل اینکه من یک مارول فن هستمو در پست های بعدی بگم ،اما شاید براتون این سوال پیش بیاد که چرا
با دیدن فیلم انتقام جویان "پایان بازی" به فکر زدن یک وبلاگ برای نقد فیلم های ژانرکمیک افتادم و دیدن البته بهتره بگم خواندن نقد های دیگه که روی این فیلم ها نوشته شده بود منو مصمم تر کرد، چون بیشتر این نقد ها بوی تعصب میدادند. حالا بریم برای نقد جانانه فیلم::::.....:::::

خوب مطلب رو با این جمله شروع میکنم که ترجیح من در کمیک بوک "کمیک های مارول" هستش. اجازه بدین دلیل اینکه من یک مارول فن هستمو در پست های بعدی بگم ،اما شاید براتون این سوال پیش بیاد که چرا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها